Smart iptv programı zaman zaman güncellemeler yapıyor ve bazı kullanıcılarda  bağlanmama gibi problemler oluyor. Öncelikle online işlemler’e girip ip adresiniz bloke olmuşmu kontrol etmelisiniz(Bloke ise size kırmızı bir buton çıkacak blokeyi kaldır yazan) ve sonra  aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi smart iptv yükleme kısmından yeniden yükleme yapmalısınız. Kanal listeniz gelmiyorsa lütfen tvnizin fişini çekip yaklaşık 2 dk bekleyin tüm cache silinsin tekrar kontrol edin. Tüm bunları yaptıktan sonra  sorun halen devam ediyorsa bize ulaşablirsiniz.

Öncelikle online işlemlere girerek ip adresinizin bloke olup olmadıgına bakmalısınız. Giriş yaptıgınızda uyarı almazsanız herhangi bir sorun yoktur. Burada önemli olan cihazınızın bağlı oldugu modemden herhangi bir pc veya telefonla girmeniz yeterlidir.

İlk olarak modeminizi kapayıp en az 5 dk tavsiyemiz 6-7 dk modeminiz kapalı kalsın bu tip sorunları %40 gibi bir oranda çözebilir. Wifi ile bağlıysanız arada duvar varsa sorunlar yaşarsınız.
speedtest.net üzerinden almanya fransa hollanda gibi ülkelerden hız testi yapmanız sağlıklı sonuçlar verecektir.

speedtest.net adresine girmek için lütfen linke tıklayın. Aşağıdaki resimlerdeki gibi testinizi tamamlayabilirsiniz.

Change Server kısmına tıklayıp açılan pencereden arama kısmına frankfurt, paris veya amsterdam yazıyoruz çıkan sunuculardan birini seçiyoruz. Testi başlatıyoruz.

Online islemlere giriş yaptıgınızda profil ve paket islemleri menüsünden şifrenizi degistirebilirsiniz. Sifre degistirdiginizde kurulu cihazalrınızada yükleme yapılması gerektiğini lütfen unutmayın.

Kanal listeniz geliyor fakat fakat herhangi bir kanalı açmak istediginizde kanal açılmıyorsa VPN kullanıyorsanız lütfen kapayın veya sifrenizi bir arkadasınız ile paylastıysanız o an online islemlere girip izleyen varmı kontrol etmelisiniz. Hesabınızın özelligine göre izin verilen baglantı sayısı aşıldığında kanal listeniz geldigi halde görüntü alamazsınız.

Filmler ve kanal listeleri sürekli güncellenir yeni içerikler eklenir. Kullandıgınız cihaza IPTV Yüklemesi yapılırken kesinlikle link olarak yüklenmesi gerekli. Linke tıklayıp indirdiginiz m3u dosyasını yükleme yaparsanız indirdiginiz andaki listeler sürekli sabit kalır degismez. Websitemizdeki kurulum bölümlerinden nasıl yapacagınızı kontrol edebilirsiniz.

Test hesapları sistemden otomatik olarak olusturulur. Hata olması söz konusu degildir. Lütfen kurulumunuzu kontrol edin mutlaka bir hata yapıyorsunuz.

Sorunuzun çözümü yokmu Lütfen bize ulasmaktan çekinmeyin

    Go Top