Samsung smart tv , LG smart tv, veya android tv’lerde bulunan smart iptv tv programı hem basit hemde kolayca IPTV kanal listesi yüklenebilir.Yapmanız gereken tv’nizin uygulamalar kısmından kurulumunu gerçekleştirdiginizde karşınıza aşagıdaki gibi bir ekran çıkacak. Burada kırmızı kare içine alınmış kısım tv’nizin mac adresidir. Bu adres kanalları aktif etmek için gerekecek. Lütfen smart iptv programının size verdigi tv mac kısımındaki mac adresinizi olduğu gibi not alın.

smart iptv mac adresi ekranı
SMART IPTV MAC ADRESI

Not: Smart iptv yükleme işleminden sonra 7 gün deneme olarak aktif oluyor ve 7 gün sonunda (limited time period is over) sizden bir sefere mahsus 5.49 eu aktivasyon ücreti ister. aktivasyondan sonra kanal listenizi yeniden yüklemeniz gerekir. Müşterilerimiz online işlemler menüsüne giriş yaparak sadece mac adresini girerek yükleme yapabilirler.

Bilgisayarımızdan https://siptv.app/mylist/ adrese giriyoruz. Aşağıdaki gibi bir ekran gelecek.

Smart iptv websitesinden yükleme ekranı
SIPTV YÜKLEME EKRANI

Öncelikle yukarıdaki ekranda televizyonunuzun verdiği mac adresini yazmalısınız. Lütfen smart iptv programı açıp ilk fotograftaki gibi olan ekranı bulun (Smart iptv Settings ekranı) TV menüsünde bulduğunuz mac adresi kablolu yada kablosuz bağlantı durumuna göre değişir. En doğru seçenek smart iptv programın ekranda gösterdiği mac adresidir.

Sırasıyla mac adresinizi ve size vermiş olduğumuz m3u url denen linki girmelisiniz. Lütfen ekranda gördüğünüz URL alanına giriş yapın. Send tuşu ile yükleme yapabilirsiniz. Daha sonra Smart iptv programını ekranında
0 Reload yazar o ekranda 0 tuşuna basarsanız kanal listeniz güncellenecektir.

Samsung smat tv için manuel smart iptv yükleme için tıklayın

Smart iptv programında ses ve altyazı ayarları için tıklayın

Go Top