MAG cihazlar Hakkında

MAG kutuları, en güçlü medya oynatıcılarından bazılarıdır. IPTV kullanıcıları hızları, basitlikleri ve mükemmel akış performansları nedeniyle onları seçiyor. Kullanıcı arayüzü basit ve duyarlıdır, kanal değiştirme hızlıdır ve IPTV hizmetinizden en iyi şekilde yararlanmak için gereken tüm özellikleri alırsınız.

MAG cihazında IPTV nasıl kurulur

  • Kutu yüklenirken ana portal ekranı görüntülenir. Bundan sonra “ayarlar”(settings) tıkladıktan sonra, “SETUP / SET” uzaktan kumanda düğmesine basın.
  • Ardından “Sistem ayarları”(system settings) kısmına tıklayın ve “Sunucular” (Servers ) kısmına tıklayın.
  • Portals kısmını seçin
  • Portal 1 name satırına “vizyonIPTV” yazın”Portal 1 URL” alanına IPTV satıcınız tarafından sağlanan portal adresini girin. Öncelikle, kutunuzun arka tarafında bulunan cihazınızın Mac adresini IPTV sağlayıcınıza vermelisiniz.

  • Yukarıda listelenen tüm işlemler tamamlandığında “Tamam” a basın.Ayarlar kaydedilirken, uzaktan kumanda üzerindeki “ÇIKIŞ” üzerine tıklayın ve “Genel” seçeneğine basın.”NTP sunucusu” satırına, Kuzey Amerika için aşağıdaki “pool.ntp.org veya us.pool.ntp.org” adresini girin.

Yaptığınız değişiklikleri kaydetmek için “Tamam” a basın.

Yukarıda listelenen tüm adımlar tamamlandığında, uzaktan kumanda üzerindeki “EXIT” düğmesine 2 kez basın ve portalı yeniden başlatın.

Artık her şey IPTV izlemeye başlamak için hazır …

Go Top